Letohrad: Martinovský  – Kabourek, Hiller (83. Hiller), Lorenc, Nágl, Štěpán, Macek, Faltus (63. Šplíchal), Chládek (63. Zbudil), Šponar, Jiřánek

Čáslav: Vyhnánek  – Mráz, Vančura, Čuchal, Hejný (72. Ronovský), Chábera (89. Vocel), Peca (76. Kurka), Petrů, Bašek, Slavík, Hajník

Branky: 74. Hiller  – 1. Chábera

Žluté karty: 2:2

Rozhodčí: Klír Jonáš, Papežík, Schmeiser

Diváků: 110

Průběh utkání: I v druhém domácím utkání v jednom týdnu se Letohradu nepodařilo bodovat naplno. Domácí předvedli nejstrašidelnější vstup do utkání za celé jaro, když už ve 40. vteřině otevřel skóre zápasu Chábera, který před malým vápnem využil střílené přihrávky z levé strany a střelou do protipohybu brankáře Martinovského poslal Čáslav do vedení. Ve dvacáté minutě se snažili Faltus s Lorencem srovnat, ale druhý jmenovaný poslal míč těsně vedle levé tyče Vyhnánkovy branky. V druhém poločasu se domácí tlačili více do zakončení, ale tížený gól přinesla až 74. minuta. Šponar se na půlce uvolnil, přihrál na roh vápna Šplíchalovi, který dokázal přes těsnou obranu nacentrovat do vápna, kde se do míče z voleje opřel Hiller a nedal Vyhnánkovi šanci, 1:1. Více už toho domácím Čáslav nedovolila a tak brali oba soupeři po jednom bodu.

Aleš Majvald – hodnocení trenéra: Utkání jsme si zkomplikovali snad nejvíc jak to šlo. Brzká branka, kterou jsme obdrželi nám přinesla na naše kopačky nervozitu a hodně nepřesností. Naopak Čáslav hrála v klidu a sebevědomě. Od dvacáté minuty po naší šanci jsme se ale zlepšili v kombinaci a měli jsme další zajímavé situace ve vápně hostů. Druhý poločas už byl herně v naší režii, ale bohužel se nám podařilo jen vyrovnat. Po průběhu utkání je remíza asi spravedlivá a věřím, že do závěru soutěže to pro nás byla cenná zkušenost.