Fakta – branky : 8.,21.,90. Prokopec, 17.,23. Klátil, 53. Pánek David, 75. Uhlíř, 85. Kim

Rozhodčí: Štěpánek Pavel

ŽK – 1 : 2

Diváci : 70

Poločas: 4 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Moláček – Zach, Stejskal, Vágner, Uhlíř (46. Pačínek) – Dvořáček, Sita, Švercl (46. Černohous) , Lorenc, Pokorný  – Slodičák .

Pardubice B : Hrnčíř – D. Pánek, Staněk, Koblížek (10. Tichý ( 67. Doležal)), F. Pánek  – Řehák, Prokopec, Kejmar, Jirka (79.Kovář ) – Klátil (62.Uhlíř), Kim.

V neděli dopoledne letohradská rezerva sehrála nejméně povedené utkání v Pardubicích na hlavním stadionu s domácí rezervou. Z A mužstva nás posílil Stejskal a Lorenc. Od začátku se hraje podle not domácích. Jsme všude pozdě a daleko, neběháme. Do 23. minuty je rozhodnuto. Domácí vedou 4 : 0. Druhý poločas z naší strany snaha alespoň dát branku. Šance jsou, nedaří se. Do konce utkání dostáváme další čtyři branky. Domácí zaslouženě vítězí.

Linhart Milan, vedoucí mužstva Letohradu B: „ Odevzdanost hned od začátku. Jinak to ani nemohlo dopadnout. Je jen otázka jestli další domácí utkání proti Poličce se dá sehrát hůře. „