Fakta – branky : 9., 20., 35. Dostál Filip, 28., 84. Čermák – 52. Pokorný.

Diváci : 220

Poločas: 4 : 0

Skuteč:Kouba – Rompotl (46. Fajmon), Vymetal (62. Kubík), Naď, Chour – Talácko (K), Novák, Čermák, Horáček (65. Kozák) – Novotný (46. Krátký), Dostál (79. Karal).

FK Letohrad, z.s. B: Satoria (K) – Zeman (57. Štefek), Dvorský, Dušek, Štusák – Filip, Chládek Martin, Shymchyshyn (77. Šantrůček), Hauf, Dunas – Lhotský ( 39. Pokorný).

V neděli odpoledne jsme sehráli 3. kolo krajské soutěže 1.A třídy ve sportovním areálu ve Skutči. Bohužel nám první poločas vůbec nevyšel. Po individuálních chybách, bylo po 35. minutách vymalováno. Na ukazateli na straně domácích svítila čtyřka a u hostí nula. A aby toho nebylo málo, zranění Lhotského v 39. minutě.

V druhém poločase domácí vystřídali a s vědomím, že vedou o čtyři branky, zákonitě polevili. Pokorný sedm minut po začátku druhé půle snižuje. Vyrovnáváme hru v poli ale bohužel to je tak z naší strany vše. Domácí těsně před koncem utkání využívají naší otevřené obrany a určují konečný výsledek.

Domácí zaslouženě vyhrávají. Z naší strany hororový začátek. Pak už se s tím nedalo nic dělat. Po dvou utkáních máme 0 bodů a skóre 3 : 11. Přitom jsme doplnily kádr, jak v B-týmu, tak i kvalitativně v A-týmu. Ale je to nejhorší začátek sezóny u obou mužských týmů.

Za týden, v neděli 27.8. dopoledne, nás čekají České Heřmanice , další mužstvo, které má nula bodů.