FO Lanškroun – FK Letohrad 1 : 2 (0 : 0)

Góly: Halbrštát T. , Gregor

Sestava: Hubálek, Krejčí, Fogl, Štefek, Zeman (Šafář), Uhlíř, Šantrůček, Hauf, Stejskal, Javůrek, (Halbrštát T.), Gregor

Na další mistrovský zápas zajížděli hráči letohradského dorostu do nedalekého Lanškrouna. V úvodu utkání měl soupeř herní i územní převahu. Vytvořil si několik brankových příležitostí, které neskončily gólem. Následně se hra otočila v náš prospěch. Do šaten jsme šli za nerozhodného stavu 0:0. Na úvod 2.poločasu jsme dostali branku ze standartní situace. I nadále se kluci snažili o vyrovnání. Odměnou byly 71.(Halbrštát T.) a 72. (Gregor) minuta , kdy jsme v krátkém čase otočili skóre, které jsme si udrželi až do samotného konce zápasu. Pochvalu si určitě zaslouží celý letohradský tým dorostu za předvedený výkon. Všem děkuji !