2.kolo Krajského přeboru mladších přípravek v Pardubicích

Sobota 10.9. 2022 v Pardubicích

Soupeři : FC Hlinsko, FK Pardubice, SK Polička

Hráno zápas 2×15 min.

Sestava 2 : Tom Strnad, Adam Bartoš, Eli Adamec, Lojzík Frydrych, Oscar Novotný, Vojta Václavek, Pavel Jerry Géring, Netík Richtr (druhý a třetí zápas).

Sestava 1 : Sebík Dušek, Filip Krejsa, Honza Malínek, Domča Šubrt, Matěj Prachař, Netík Richtr (první zápas), Lojzík Frydrych (druhý zápas a třetí zápas první poločas), Adam Bartoš (třetí zápas druhý poločas),Sofie Kovářová, Pavel Jerry Géring (1. zápas 2. poločas).

FK Letohrad 2 – FC Hlinsko 12 : 0

branky: 4× Strnad, 3× Bartoš, 2× Géring, 3× Frydrych .

FK Letohrad 2 – FK Pardubice 8 : 12

branky: Géring, Novotný, 2× Adamec, 3× Strnad, Václavek .

FK Letohrad 2  – SK Polička 7 : 5

branky: 3× Strnad, Géring, 2× Frydrych, Václavek.

FK Letohrad 1 – FC Hlinsko 3 : 4

branky: Malínek, Šubrt, Géring

FK Letohrad 1  – FK Pardubice 8 : 6

branky: 6× Frydrych, 2× Malínek

FK Letohrad 1  – SK Polička 9 : 1

branky: 3× Frydrych, 2× Malínek, 3× Bartoš, 1× Kovářová.

LETOHRAD 2 Turnaj v Rybitví Po týdnu jsme vyrazili autobusem do Rybitví u Pardubic. Byl nás plný autobus, mladší i starší přípravka, trenéři, rodiče. Za mladší přípravku byly dvě družstva. Každé družstvo hrálo tři zápasy. Zase se dařilo. Mladší přípravka poznala dvě porážky v šesti zápasech. Góly dávali ostřílení útočníci, ale padalo to i obráncům. Opravdu pěkný výkon. Na hře je znát převaha zkušenějších hráčů ročníku 2014. Jen tak dál. Díky všem zúčastněným.

LETOHRAD 1 Sobotní utkání v Pardubicích bylo k překvapení mnoha doprovázeno krásným počasím. Mezi hráči, trenéry i rodiči panovala dobrá atmosféra a ta se přenesla i na fotbalové hřiště.

I když dal Honza M. během první minuty soupeři gól, nebylo utkání proti Hlinsku hned od začátku snadné. Soupeři byli odhodláni vyhrát a první poločas se drželi z 90% na naší polovině hřiště. Naši se samozřejmě nevzdávali a bojovali. První poločas skončil nerozhodně 2 : 2. Ve druhém poločase byl znát opět tlak soupeře a díky Fílovi, který toho hodně vychytal, skončil výsledek naší prohrou pouze 3 : 4.

Utkání proti Pardubicím nezačalo nejlépe a již během dvou minut jsme inkasovali dva góly. Náladu trochu spravil prvním gólem Lojza, ale i tak skončil první poločas prohrou 1 : 5. K dramatické změně došlo ve druhé polovině, kdy na rady trenérů a jelení silou došlo ke zvratu výsledku a naši borci nasázeli 7 gólů a vyhráli tak 8 : 6.

Radost dětí z výhry byla pohonem proti Poličce. Naši malí fotbalisté sázeli soupeři jednu branku za druhou a soupeři nedali mnoho šancí se prosadit. Konečným výsledkem byla výhra 9 : 1.

Děkujeme všem trenérům a rodičům za jejich práci, pomoc i podporu a budeme se těšit příště. Fotbalu třikrát zdar. Další turnaj odehrajeme v neděli 18.9.2022 v Žamberku (náš první zápas začíná v 9:40h). Doprava auty.