Přátelský turnaj krajského přeboru starších přípravek ročníku 2012

Soupeři : FC Hlinsko, FO Lanškroun , FK Choceň

Sestava: Andriy Pantsulych, David Lučynskyj, Eliáš Kučírek, Maty Kovář, Marek Peřina, Verča Adamcová, Milda Marek, Tom Strnad, Kuba Halbrštát.

branky: 2× Peřina, 2× Adamcová, Pantsulych

FK Letohrad  – FO Lanškroun 7 : 1

branky: 2×Peřina, Adamcová, Kučírek, 3× Pantsulych

FK Letohrad  – FK Choceň 9 : 4

branky: 3× Peřina, 4× Adamcová, Kučírek, Kovář

Za pěkného fotbalového počasí starší přípravka ročníku 2012 odehrála přátelský turnaj v Chocni. V prvním zápase proti Hlinsku jsme byli o něco lepším mužstvem, i když brankový rozdíl nebyl takový. Bohužel, spoustu našich šancí jsme neproměnili. Druhé utkání proti Lanškrounu bylo jednoznačně v naší režii a většinu času se hrálo na polovině soupeře. Třetí zápas proti domácím jsme sice vedli už 2:0, ale docházely síly a několik našich chyb soupeř dokázal potrestat a otočit v prvním poločase výsledek na 2:4. Po domluvě hráčům a přeskupení naší sestavy jsme celý druhý poločas odehráli ve velkém stylu a soupeře za 18 min jasně přehráli na konečných 9:4 pro nás. Poučení je, že nikdy není žádný zápas ztracen! Všichni zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a předvedenou hru. Rodičům děkuji za podporu a dopravu na turnaj. Mikyska J.