FK Letohrad – TJ Jablonné nad Orlicí 13:2

Góly: V. Kubelka 4, J. Řehák 2, E. Kučírek 2, M. Kubelka, M. Marek, M. Kovář, A. Pantsulych , Š. Křivohlávek

Sestava: David Lučynskyj, Daniel Adamec, Maty Dušek, Matyáš Kovář, Štefan Křivohlávek, Václav Kubelka, Matouš Kubelka, Eliáš Kučírek, Milan Marek, Tomáš Motl, Andy Pantsulych, Roman Pešek, Jaroslav Řehák, Jakub Straka

Hrací doba: 3×20min + 1× 10min

Poslední přípravné utkání před sezonou jsme odehráli na domácím hřišti proti týmu z Jablonného, který je v krajské soutěži nováček. Hned od začátku byl zřetelný značný rozdíl mezi mužstvy. Po velkých šancích M. Kováře se ve 3minutě prosazuje V. Kubelka a v 11minutě ho doplňuje i J. Řehák. Od této chvíle se tlačíme všichni na bránu a zapomínáme se vracet zpět, soupeř z rychlého protiútoků nám dává v 15minutě gól na 2:1. Druhá část zápasu byla z naší strany zdařilejší, kluci hrají kombinační fotbal a soupeře nepouští do žádných šancí. V 5minutě vybojoval M. Marek míč pro V. Kubelku a ten už se nemýlil a zvyšuje na 3:1. V 8 min si V. Kubelka přebral míč od půlky a z velkého vápna střílí na 4:1. Druhou část uzavřel nechytatelnou střelou na 5:1 Š. Křivohlávek. Ve třetí části přidává A. Pantsulych do prázdné brány 6:1. Poté se také prosazuje soupeř a po zmatcích v naší obraně snižuje na 6:2. V závěru třetí části ještě přidávají branky V. Kubelka a M. Kovář Ve čtvrté části skórují E. Kučírek v 1 a 3minutě. M. Marek v 5min. M. Kubelka v 7min a nakonec z nařízeného pokutového kopu J. Řehák uzavírá zápas 13:2. Jedinou kaňkou na tomto utkání je zranění K. Straky a R. Peška přejeme brzké uzdravení. Toto utkání nebylo ani tak o výsledek, ale vyzkoušet si před sezonou nové pozice hráčů a sytém hry. V neděli již vyrážíme na první mistrovské utkání do Moravské Třebové, kde snad zúročíme naší letní přípravu.