FK OEZ Letohrad - FC Hlinsko 1 : 1 (0:1) Sestava: Wendl - Černohorský, Macek, Faltus (38.Horá?ek), Gelo - Prokopec, Krejčí, Huška, Lukes (40.Kabourek) - Pokorný, Lipenský Branka: 55. Macek Ne?ekaná ztráta dvou bod? s houževnatým soupeřem, který se v Letohradě prezentoval sympatickým výkonem. Naší ztrátu zap?í?inil katastrofální výkon v prvním poločas, který jsme doslova odevzdali. Omluvou rozhodně nem?že být ani absence střelce Lukeše. První šanci zápasu si vytvořil po přihrávce ?ernohorského Lukes, ale branku netrefil. V 12 min. zahodil tutovku Pokorný, který z blízka nastřelil pouze břevno. Další břevno zazvonilo v 14 min., kdy se Lipenský po samostatné akci snažil p?elobovat brankáře. Šok přišel v 26 min., kdy se na půlce nechal předsko?it soupeřem Pokorný a z následného centru, kdy zaspala celá naše defenzíva, se k odraženému míči dostal hostující útočník a otevřel skóre - 0:1. Skóre první půle nezměnili ani střelecké pokusy Hušky a Pokorného. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji a p?išpendlili soupeře na vlastní půlku. V 44 min. zahrál roh Huška, ale hlavička Krejčího skončila vedle. Vyrovnání jsme se do?kali v 55 min., kdy se svým důrazem ve vápně prosadil Macek a podél brankáře vyrovnal - 1:1. Hned za dvě minuty jsme mohli jít do vedení, Macek byl ve vápně faulován, ale na?ízenou penaltu sám postižený neproměnil. V 59 min. měli hosté výhodu trestného kopu z hranice šestnáctky, ale střela skončila vedle. V 62 min. se dostal na vápně k odraženému míči Krejčí, ale jeho střela skončila pouze na tyči. Gólem neskončili ani vyložené šance Macka, Pokorného, Gela a Kabourka. V 69 min. mohl zápas rozhodnout Prokopec, který si nab?hl na centr Lipenského, ale ve vyložené šanci přestřelil. Zápas tak skončil remízou... Příspěvek dodal: Šedivý Luděk