Tesla Pardubice – FK OEZ Letohrad 5 : 2 (1 : 1)

branky: Petráček,Kabourek

sestava:Vítek,–Durna,Švestka(55.Smetana),Petrá­ček,Roček(36.Janoušek),–Prášil,Linhart,Huška,Lukes,–Valenta(36.Tuleja),Kabourek

V posledním kole KP starší žáci zajížděli do Pardubic a dal se očekávat vyrovnaný a bojovný zápas.V prvním poločase byli domácí více aktivnější a vypracovali si více příležitostí ke skórování.Přesto šli hosté do vedení,když se ve skrumáži nejlépe orientoval Petráček.Domácí se dočkali vyrovnání pět minut před přestávkou a do konce prvního poločasu byli výrazně lepší a jen s velkou dávkou štěstí se letohradským tento stav podařilo udržet.Tak jak první poločas skončil,začal druhý.Pardubičtí zcela ovladli hru a přidávali i branky.Jiskřičku naděje vykřesal Kabourek,který snižoval v 60.minutě na 2:3.Bohužel poté domácí znovu odskočili na rozdíl dvou branek a vítězství pečetili již v samém závěru.Vítězství domácích je naprosto zasloužené,ve všech činnostech byli jasně lepší a sluší se jim pogratulovat.