SK Pardubičky – FK LETOHRAD 0 : 3 (0 : 1)

branky: Peřina, Adamec, Gregor

sestava: Pavlík – Fišer, Hejzlar(K), Kulhánek, Třetina, Nastoupil – Jirucha, Kanon, Vinkler, Švercl, Gregor – Adamec, Peřina, Sladký

Zasloužené vítězství na půdě favorita. Soupeř měl šňůru 4 zápasů bez porážky se skórem 23:3.Ale každá série končí a kluci domácí hráče překvapili rychlou kombinační hrou a brzkým vstřelením branky. Soupeřům dělali problémy naše dvě rychlá křídla, která se na těžkém terénu lépe pohybovala a první gól jsme dali právě po rychlé akci, kdy Alex dostal krásný balón do ulice a v rychlosti odcentroval do vápna, kde si naběhl Míša Adamec, který nastřelil tyčku a od ní se balon odrazil k Danovi, který nekompromisně zavěsil. do konce poločasu se šance střídali na obou stranách. V největší šanci soupeře nás podržel golman, který obětavě padl do prudké rány z blízka a balón vyrazil.

Druhý poločas na nás soupeř vlítnul a vykoledoval si penátu , kterou však domácí neproměnil. Z následného útoku se ve vápně soupeře dostal k odraženému balonu Míša Adamec a svým prvním gólem za starší žáky navýšil naše vedení na 2:0. V dalším průběhu hry se hra přelévala ze strany na stranu a šance byli na obou stranách, ale bez většího ohrožení golmana. Rozhodnutí přišlo po krásné spolupráci Dana Peřiny s Alexem, kterou zakončil Alex levou nohou nechytatelnou ranou do šibenice. Myslím, že jsme si vítězství zasloužili a domu si odvezli zaslouženě 3 body. Další zápas odehrajeme s týmem FO Lanškroun