FK LETOHRAD – FK Česká Třebová 4 : 0 (2 : 0)

branky: Peřina 2, Adamec, Švercl D.

sestava: Pavlík – Peřina, Hejzlar ©, Kulhánek, Fišer – Gregor, Adamec, Frangos, Nastoupil, Švercl J., Šítek, Vinkler, Jirucha – Švercl D., Vítek

Po vítězném zápase v Lanškrouně nás čekal nejlepší tým jara, který na jaře neztratil ani bod a jako jediný tým porazil suverénního lídra Krajského přeboru tým Poličky. Sestavu jsme měli tentokrát takřka kompletní a proto jsme věřili, že bychom soupeře mohli pozlobit a vrátit mu podzimní porážku z jejich hřiště. I soupeř byl komplet, tak zápas sliboval kvalitní a bojovný zápas. Nám vyšel úvod utkání, kdy po pár minutách oťukávání se po chytré nahrávce a chybě obránce dostal do úniku náš rychlík Míša Adamec a tak jako v Lanškrouně, tak i tady svoji šanci využil a v 5.min jsme se dostali do rychlého vedení. Soupeř byl zaskočený a hra se přelévala především od vápna k vápnu, bez většího ohrožení obou branek. Velké překvapení přinesla 21.min ,kdy obraný odkop Dáni Peřiny z vlastní poloviny, skončil za zády soupeřova golmana. Tento gól ještě více otřásl soupeřem a do konce poločasu si soupeř nevytvořil větší šanci a s centry , které se snažil posílat do vápna si bezpečně poradil náš golman. Druhý poločas začal, tak jako první a po 2 minutách hry se po faulu na našeho hráče cca 25m od branky kopal volný přímý kop, který si vzal na starost Dáňa Peřina a jeho tvrdá rána skončila u tyče soupeřovi branky. Golman ani nezareagoval. Po této brance soupeř vrhnul vše do útoku se snahou minimálně vyrovnat. Nám se přestala dařit hra a začali jsme se bát o výsledek a začal to být spíše boj. Naštěstí naše obrana s golmanem pracovala na 100% a soupeř si vytvořil snad jen 2–3 šance na vstřelení branky, ale ty buď zblokovala obrana a nebo dobře postavený golman. Poslední branku jsme dali po přímém kopu z poloviny hřiště, kdy v poslední minutě jsme šli ve větším množství hráčů do vápna, kde dobře zahraný kop od Dana Peřiny golman špatně odhadl a dobře postavený Domča Švercl zakončil v nefotbalové pozicici na konečných 4:0. Soupeř si takovou porážku určitě nezasloužil, ale takový je fotbal a tentokrát jsme měli větší hlad po vítězství my. Další zápas odehrajeme v neděli 7.5. od 9,30 opět na domácím trávníku