SKP Slovan Moravská Třebová – FK Letohrad 0 : 4 (0 : 2)

Góly: Sladký 2, Gregor, Kanon

Sestava: Pavlík – Třetina, Fišer J., Šítek, Nastoupil, Lucynskyy – Adamec, Makar, Kanon, Gregor – Hrabáček, Švercl, Kalousek, Sladký

První mistrovský zápas jsme odehráli v Moravské Třebové a zápas nám vyšel dle naších představ. Už od začátku bylo znát, že my přijeli hrát fotbal a soupeř jen bránit od půlky a nakopávat dlouhé balóny na urostlé útočníky. Nám se dařila kombinace už od golmana a soupeři jsme moc balón nepůjčili. Hráli jsme kombinačně a dostávali se tak do šancí, které se nám sice dlouho nedařilo zakončit, ale důležité bylo, že jsme se do nich buď postupným a nebo rychlím přechodem dostávali. První gól jsme doslova dokopali do branky, kdy při rohu se nejlépe orientoval Jirka Sladky a v tlačenici mezi domácími hráči dostal balon do sítě po několika odrazech na malém vápně. Další gól byl po krásné kombinaci a rychlém náběhu Míši Adamce a následném centru, kdy si na přední tyč naběhl Robin Kanon a hlavičkou nedal golmanovi šanci. Naše hra v tu chvíli byla kvalitní a zásluhou toho byla i bouřlivé povzbuzování rodičů a hráčů mladších žáků.Poločas skončil 2:0 pro nás ,ale mnělo to být asi víc.

Druhý poločas začal stejně jako první a naše kombinace a hra byla oku lahodící. Jak zhodnotil naší hru trenér domácí, oni ty kombinace mají nacvičené, což měl pravdu a my v tom chceme pokračovat. Další branku vstřelil Alex Gregor krásnou křižní střelo, na kterou golman neměl šanci dosáhnout. Poslední branku vstřelil Jirka Sladký, který dostal do pohybu krásný balon od Míši a Jirka se mohl radovat ze své druhé branky. Zápas skončil 4:0 ,ale mohlo to být mnohem víc. Ale to nám tolik nevadí. Pro nás je důležitý, že jsme hráli a chtěli hrát fotbal a vyzkoušet si v zápase věci, které se snažíme při tréninku nacvičit. Výborně se v zápasu ukázali kluci , kteří hráli svůj první zápas za starší žáky a ukázali, že my trenéři budeme mít těžké rozhodování o nominacích na další zápasy. Další zápas odehrajeme na domácím trávníku v neděli 3.9. od 9,30 a soupeřem nám bude tým Jablonného. Snad jsme svým výkonem fanoušky potěšili a ty nás přijdou povzbudit v hojném počtu