FK Letohrad – FK Choceň 2 : 1 (2 : 0)

branky: Adamec, Gregor

sestava: Lucynskyj – Krejsa, Vinkler, Kalousek, Makar, Nastoupil,, Švercl, Vítek, Kanon, Gregor, Sladký, Třetina, Jirucha, Adamec, Frydrych

Stále se potýkáme s velkou marodkou a sestavou musíme stále hýbat tak, že kluci musí hrát na postech na kterých nikdy nenastupovali a na naší hře je to znát. I tentokrát se nám rozsypala celá obrana včetně středu zálohy. Od začátku jsme byli lepším týmem, ale celkově naše hra postrádala přesnost a klidnější rozehru. To co se nám, ale první poločas dařilo byla křídelní hra a uniky po křídlech. Bohužel se nedařilo z těchto situací dostatečně kvalitně zakončovat. Naštěstí se po jednom takovém brejku podařilo vstřelit úvodní branku, kdy Míša Adamec po úniku obstřelil golmana hostu a vedli jsme 1:0. Na další branku jsme nečekali dlouho a prosadil se navrátilec z marodky Alex Gregor, který zakončil akci po křídle. To bylo bohužel z naší strany vše a i když jsme měli ještě několik slibných šancí, tak jsme již branku nevstřelili. Druhý poločas byl již vyrovnanější a nám se nedařilo držet balón a bylo tam plno nevynucených ztrát a jedné takové ztráty soupeř využil a snížil na 2 : 1. Celkově naše hra neměla moc velkou kvalitu a tentokrát nás můžou těšit body, ale hra rozhodně ne. Snad se nám marodka brzo vyprázdní, protože nás čeká těžký týden, kdy už ve středu na domácím hřišti přivítáme v rámci poháru SK Pardubičky a v sobotu nás čeká lídr soutěže tým Poličky, který ještě neztratil ani bod.