Chrast - FK OEZ Letohrad 1:1 (0:1) Sestava: Satoria - Strnad, Macek, Dostálek, Faltus - Pokorný (50. Gello), Procházka, Černohorský, Lorenc - Lukeš, Sedlák (67. Huška) Branka: 20. Procházka Proti soupeři, který měl v?kovou i výškovou převahu jsme podali hlavn? v prvním poločase velmi dobrý výkon a nebýt 10-minutového výpadku začátku druhého poločasu, mohli jsme z Chrastu odvézt všechny body. Úvod zápasu byl pln? v naší režii, již ve 2. min. šel Černohorský sám na brankáře, ale neuspůl. Ve 12. min skóroval Lukeš, ale pro ofsajd gól neplatil. Ve 20. min se parádn? trefil z trestného kopu Procházka - 0:1. Ve 28. nádhern? prošel obranou Lorenc, ale z 10 m branku netrefil. Bohužel jsme zaspali úvod druhé půle a první a jediná střela soupeře v zápase mezi tyče skončila v 44. min gólem - 1:1. Zbytek zápasu se odehrál na polovin? Chrastu, ale vážn?jší šanci jsme si již nevytvořili. Komentá? dodal: Luděk Šedivý