FK LETOHRAD - FO LANŠKROUN

Sestava: Tomáš Hubálek, Matěj Krejčí, Alex Konečný, Dany Třetina, Mára Adamec, Ondra Kulhánek, Jakub Stejskal, Ondra Rozlílek, Jiří Švercl, Marek Mlynář, Petr Vávra

Náhradníci: Radim Šafář, Tom Halbrštát, Šimon Matějíček

Proti Lanškrounu jsme nastoupili pozorní a odhodlání uhrát všechny body !
Soupeř asi také a nás to zjevně překvapilo a z prvního útoku nám vstřelil branku po špatné komunikaci v obraně!
Zachovali jsme chladné hlavy a po 10ti minutách utekl Mlynář a vyrovnal... Od té chvíle jsme uchopili pevně otěže a do poločasu ještě z penalty napodruhé skóroval Stejskal.
Po obrátce náš tlak pokračoval a v 55.min skóroval po rohu Rozlílek, jehož střelu si srazil soupeřův stoper do vlastní branky!
Po této brance jsme vystřídali a trochu polevili, pustili soupeře k jeho hře ,čehož i vzápětí využil a snížil na 3 : 2.
Jenže my máme mladou pušku v osobě Matějíčka,který se nejprve zastřeloval,ale napotřetí už zvýšil na konečných 4 : 2!