FK Letohrad – Prosetín/Holetín 1 : 2 (1 : 0)

Góly: Javůrek

Sestava: Uhlíř, Krejčí, Štefek (Adamec), Konečný (Munkh Erdene), Šantrůček, Šafář, Hauf, Stejskal, Javůrek (Brebis), Zeman (Látal), Gregor (Marek)

V sobotu 4.6.2022 jsme přivítali na domácím hřišti hráče dorostu z Prosetína. V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Ve 44.minutě se podařilo hráči Jiřímu Javůrkovi vstřelit soupeři úvodní branku. Do šatny jsme šli za stavu 1:0. Hned na začátku 2. poločasu se soupeři podařilo vstřelit do naší branky během 7 minut dva góly. I za nepříznivého stavu jsme předváděli dobrou hru a napětí mezi soupeři se začalo stupňovat. Výsledkem byly v závěru zápasu dvě červené karty pro soupeře. Za nasazení a předvedenou hru si hráči Letohradu zaslouží pochvalu. Zápas skončil výsledkem 1:2.