FK LETOHRAD – FK Přelouč/Semín 2 : 1 (1 : 1)

branky: Šantruček, Uhlíř

Sestava: Vávra – Hauf , Uhlíř (83.Hejzlar), Krejčí, Rozlílek, Adamec, Konečný, Fogl , Šantrůček (90.Špinler), Marek (67.Třetina), Bruna(61.Bedrníček)

Další mistrovský zápas na domácí půdě jsme sehráli s týmem dorostu z Přelouče. Do začátku zápasu jsme vstoupili aktivně , s cílem vstřelit soupeři úvodní branku. Ale zápas se vyvinul v náš neprospěch, protože jsme ztratili na útočné polovině míč a soupeř z rychlého protiútoku nás potrestal a vstřelil nám úvodní gól. Nás to nerozhodilo a trpělivě jsme hráli svoji hru a odměnou byla vyrovnávací branka ve 37.min., kterou střelil Štěpán Šantrůček. Ve druhém poločase, od 55.min. jsme měli hru více pod kontrolou se snahou vstřelit vítěznou branku a to se podařilo našemu hráči Janu Uhlířovi v 79.min. Zápas skončil naším vítězstvím 2:1 a 3 body zůstaly doma v Letohradě.