FK LETOHRAD – TJ Svitavy 1 : 1 (1 : 0)

branky: Stejskal

Sestava: Hubálek – Hauf , Halbrštát (64.Uhlíř), Krejčí, Rozlílek, Stejskal, Konečný, Adamec , Šantrůček (75.Vávra), Mlynář (64.Marek), Fogl

Tabulkově slabší soupeř,s jedinou výhrou, nás ničím nezaskočil a celý první poločas byl v naší režii. Naši hráči soupeře ve všem přehrávali, hezky kombinovali, otáčeli hru ze strany na stranu, jen je naší slabinou a to po celou sezónu, proměňování šanci. Kdybychom poločas vyhráli 5:0, nikdo by se nedivil. Bohužel, druhý poločas byl úplně odlišný a hosté měli celý druhý poločas převahu i spoustu šancí. Naši hráči měli snad jedinou, tu neproměnili, tak přišel samozřejmě trest,v podobě vyrovnání a velkých obav o aspoň získání jednoho bodu za remízu. Jak byl první poločas oslnivý, tak naopak druhý poločas byl propadák a velké zklamání a pro náš tým ztráta z domácího utkání dvou bodů.