SK Pardubičky – FK Letohrad 3 : 0 (1 : 0)

Sestava: Uhlíř, Krejčí, Hauf, Konečný, Šafář, Bedrníček, Rozlílek, Stejskal, Marek, Mlynář, Vávra

( Hejzlar, Kulhánek, Švercl )

FK Pardubičky, tým který byl před tímto zápasem bod před námi, jsme přijeli navštívit kvůli dešti v předchozích dnech jen na umělou trávu. Takže je jasné, že se hrálo o hodně. Ve velmi oslabené sestavě jsme se vrhli na věc. Hned v 10. minutě jsme obdrželi gól po dlouhém autu do vápna. Po poločase Alex Konečný omylem ve vápně podkopl hráče Pardubiček a byla odpískána penalta. Jan Uhlíř se sice balónu dotkl, ale gólu nezabránil. Na konečných 3:0 upravili domácí po rychlém zorientování po rohovém kopu. Nejlepší výkon podal Ondřej Rozlílek, ale jinak jsme hráli bez balonu, bez pohybu a ne moc důrazně. Domácí zaslouženě vyhráli.