Přelouč /Semín : FK Letohrad 2 : 2 (2 : 2)

branky: Mlynář 2

Sestava: Hubálek, Vávra, Adamec, Konečný (46.Hejzlar), Krejčí, Stejskal, Rozlilek, Hauf, Uhlíř, Šafář (46.Halbrštát), Mlynář (86.Špinler)

Do Přelouče jsme jeli s jasným cílem bodovat a nejlépe za tři body. V aprílovém počasí, chvilku prudký déšť, chvilku slunečno střídavě po celý zápas se odehrálo pro diváky zajímavé utkání. Už ve 4. minutě svým napadáním, důrazem a aktivní hrou se blýskl prvním gólem Marek Mlynář a otevřel skóre zápasu na 0:1. O pět minut později, tzn.v 9. minutě výborně hrající Marek Mlynář dal další branku a zvýšil skóre na 0:2. Vypadalo to na jednoznačný průběh zápasu, ale bohužel fotbal je o chybách a tu udělal náš brankář. Leč byl dobře vystoupený ,na velkém vápně, při nakopnutém balónu na naší polovinu domácí obranou, místo aby šel proti míči, začal naopak couvat, tím dal šanci útočníkovi Přelouče, který chytil tuto nabídnutou šanci „za pačesy“ a zkorigoval skóre na 1:2. To se událo v 17.minutě. Domácí tímto gólem ožili a bylo na nich vidět odhodlání vyrovnat. Nakopáváli míče za naší obranu a spoléhali na rychlé brejky nebo naší chybu. Ve 36.minutě, téměř z poloviny hřiště nakopl soupeř míč směrem na naší bránu a náš brankář na tento nakopnutý balón pozdě zareagoval a k údivu všech, tento odkop skončil v naší brance, bylo srovnáno na 2:2 a tak skončil i poločas. Do druhé půle jsme byli nuceni vystřídat a přeskupit řady, což přineslo ovoce v předvedené hře. Celý druhý poločas jsme byli dominantnější, drželi balón na svých kopačkách, kombinovali po zemi, ale ač se většina druhé půle odehrála na polovině domácích, kýžený gól to nepřineslo. Popravdě tedy přineslo, Marek Mlynář střelil svou hattrickovou branku, ale pro ofsajd (který viděl jen mávající přeloučský funkcionář na lajně) hlavní rozhodčí tuto branku neuznal. Drama se událo v 86.minutě,kdy rozhodčí odpískal pro domácí tým penaltu, kterou však náš brankář zlikvidoval a z Přelouče si vezeme ‚pouze‘ bod.