FK Letohrad : FC Hlinsko 2 : 2(0 : 1)

branky: Mlynář, Rozlílek

sestava: Uhlíř – Šantrůček (62.Šafář), Fogl, Marek (70.Kulhánek), Krejčí, Mlynář, Rozlilek, Hauf , Halbrštrát (50.Švercl), Stejskal, Adamec.

Poslední domácí utkání v této sezóně jsme nezačali dobře. Chyběl nám pohyb, nechtělo se nám hrát a tak naše hra připomínala plácanou v podobě odkopů a nákopů do „nikam“, což hosté využili v 11.minutě ke vstřelení gólu na 0:1. Naši největší zbraň, kterou je kombinační hra po zemi, jsme začali používat až od 30.minuty,kdy jsme začali běhat, držet míč na svých kopačkách a začali si vytvářet šance. Ke vstřelení gólu to v prvním poločase nevedlo, ale konečně naše hra snesla nějaké měřítko a týmové pojetí. Druhý poločas pokračoval v nastaveném duchu a tak přišla odměna v podobě vyrovnávacího gólu. Bylo otázkou času, kdy skóre otočíme ve svůj prospěch, ale z ojedinělého útoku hostů, jsme se dopustili faulu v pokutovém území a proměněnou penaltou, šli do vedení naopak hosté. Byl to pro nás šok, protože jsme na hřišti dominovali a soupeře do ničeho nepouštěli. Naši hráči se asi 10minut z této branky vzpamatovávali, ale poté začali opět bojovat a trpělivou hrou, chutí doma neprohrát, byli odměněni v 90.minutě vyrovnávací brankou a získali zasloužený bod. Chlapci tak byli po zásluze odměněni za to, že bojovali do poslední vteřiny zápasu. Na závěr něco k zamyšlení : za poslední 4 zápasy máme 3 zraněné hráče, z toho 2 skončili v nemocnici a to podotýkám, že i dnes byl úplně zbytečně dohrán faulem náš brankář a jen zázrakem vyvázl bez zranění. Bylo by fajn více úcty, respektu k soupeři , hlavně k brankářům , který ležící na zemi s míčem v rukách se nemůže nijak bránit.