SK Holice – FK Letohrad 0 : 3

Sestava : Uhlíř Jan, Hejzlar Dominik, Krejčí Matěj, Fogl Jan, Adamec Marek, Konečný Alex, Halbrštát Tomáš, Frangos Jáchym, Stejskal Jakub, Třetina Daniel , Rozlílek Ondřej

Náhradníci: Bedrníček Adam, Hubálek Tomáš, Šafář Radim

Za krásného,ale větrného počasí jsme nastoupili k dalšímu,již desátému kolu soutěže v Holicích… Hra soupeře byla zalozená na důrazu a jednoduchosti,což našemu fotbalovému stylu moc nedělo… Možná také proto jsme se brankově prosadili až ve 2. poločase. V 62. minutě se střelou zpoza vápna trefil Stejskal,který v 74. ještě proměnil penaltu a v 84. zvýšil na konečných 0:3 Bedrníček. Kaňkou na utkání bylo fyzické napadení našeho hráče Ondry Rozlilka, který se začal bránit, což rozhodčí posoudil jako vzájemné napadení a oba hráče vyloučil!