Čáslav: Vyhnánek – Vančura (86. Kubín), Čuchal, Mráz, Ronovský, Chábera (78. Špičák), Konyvka (46. Vilím), Schovanec, Hannich, Bašek (31. Strnad), Slavík

Letohrad: Volšík – Štěpán, Faltus, Kail, Počtýnský (68. Kadlec), Kabourek, Hiller (83. Kyllar), Nágl, Zbudil (76. Markarjanc), Šplíchal, Mokrejš

Branky: 31., 47. Ronovský

Rozhodčí: Mrkáček Michal, Vnuk, Šůma

ŽK: 2:1

**Diváci: ** 180

Letohrad své další utkání zahajoval pro něho v nezvyklý čas, a to v neděli v 17 hodin na půdě FK Čáslav. I přes teplé podnebí se už od úvodních minut hrálo v dobrém tempu, které přinášelo příležitosti před oběma brankami. První vážnější střelu si připsal Zbudil, když po odvráceném rohu mířil z vápna tvrdou ranou na střed, kde byl připraven domácí brankář Vyhnánek. Další zakončení z vápna předvedl Faltus, ale jeho střela mířila nad. Ve 12. minutě zleva centroval domácí Hannich a na přední tyči s námahou odvracel Kail na roh. V 30. minutě Letohrad zahrával roh, z něho se podařilo Čáslavi rychle přejít do protiútoku. Na půlce Letohradu došlo k několika soubojům až míč doputoval na levou stranu odkud přišel centr, kde na přední tyči na dvakrát zakončoval Ronovský, přičemž podruhé už mířil přesně a domácí mohli slavit první gól utkání, 1:0. O pět minut později domácí distribuovali další nebezpečný centr zleva, tentokrát však jejich zakončení z jedné mířilo nad branku Volšíka. Druhý poločas začal pro Letohrad nejhůře jak mohl. Během první minuty druhé půle se po vhazování autu vydal na steč domácí Vilím, před vápnem předal Ronovskému, který i přes blok bránících mířil přesně k pravé tyči a Čáslav šla do vedení už o dvě branky, 2:0. V 60. minutě mohlo být ještě hůř, Ronovský sahal po hattricku, ale po centru z levé strany mířil z malého vápna nad. V 73. min. vybídl Faltus příhrou Mokrejše, který se šikovně uvolnil, jeho technická střela však mířila jen těsně vedle pravé tyče. Poslední vážnější akci si opět přepravili domácí, když si několikrát před vápnem vyměnili míč až nakonec Strnad pálil po zemi vedle pravé tyče. Letohrad si tedy i po slušném prvním poločase odvážel z Čáslavi prohru a prodloužil tím svoji smutnou sérii bez výhry už na čtyři utkání.

Hodnocení trenéra A. Majvalda. Utkání rozhodl začátek druhého poločasu, když jsme po nedůrazu na velkém vápně dostali branku na 0:2. Domácí to uklidnilo a my jsme už neměli dostatečnou kvalitu a sílu utkání otočit. Přitom první poločas nebyl z naší strany vůbec špatný a myslím, že jsme byli domácím minimálně vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme žádnou ze šancí neproměnili a Čáslav nás potrestala po rychlém brejku z našeho rohového kopu. Nám nezbývá než zmobilizovat síly a co nejkvalitněji odehrát poslední dvě kola.