Čáslav: Vyhnánek – Vančura, Hejný, Mráz, Ronovský (76. Schovanec), Petrů, Chábera, Hajník, Junek (89. Dudla), Vilín (76. Bašek), Slavík

Letohrad: Janůj – Kail (68. Jiřánek), Lorenc, Kabourek, Hiller (82. Chládek), Šponar (68. Kadlec), Zbudil (82. Hýbl), Šplíchal, Nágl, Štěpán, Macek

Branky: 38. Hejný, 58. Hajník  – 45. Zbudil

Rozhodčí: MACHÝČEK Lukáš, Matějček, Holakovská

ŽK: 2:3

Diváci: 180

Letohradu se v tomto kalendářním roce nepodařilo ani na podruhé v Čáslavi bodovat a tím nenavázat na předešlá dvě vítězství. Po vzájemném úvodním oťukávání zahrozila Čáslav, když po centru z levé strany vyboxoval míč Janůj, u míče byli dříve domácí a jejich zakončení ještě obránci Letohradu srazili na roh. Po půl hodině hry poslal obloučkem balón za obranu domácích Hiller, u něho byl nejrychleji Kabourek a z úhlu pálil, gólman Čáslavi však byl pozorný. Ve 38. minutě šli domácí dovedení, když po kombinaci na pravé straně přišel centr do vápna, kde na přední tyči úspěšně zakončoval Hejný, 1:0. Před odchodem do kabin se však Letohradu podařilo vyrovnat. Kail z rohu našel na hranici vápna Zbudila, který z jedné mířil přesně. Druhý poločas přinesl zlepšenou hru hostů, ale do vedení šli opět domácí. Když v 58. minutě se z rohu hlavou trefil nikým neatakovaný Hajník. Zbytek zápasu se sice Letohrad snažil tlačit dopředu, ale vážnější šance to nepřineslo.