Fakta – branky : 37.Koudelka, 48.Houžvička, 63. Dušek – 61., 80. Polzer.

Poločas: 1 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Wendl – Vencl, Krejčí, Petráček, Preclík „K“ – Šponar, Štefek (67.Černohous), Pokorný, Zeman – Filip, Polzer (73. Černohous Jiří).

Zámrsk:Bálek – Dušek (72.Bezdíček), Mudrich (K), Novák, Hlaváček – Matoušek, Koudelka, Doša, Šlepecki – Houžvička, Csernyanszký (82. Peterka, 90+2 Houžvička).

V sobotu odpoledne, jsme v Zámrsku sehráli 22. kolo 1.A třídy.

Hodnocení trenéra Zemana Františka: V sobotu jsme sehráli těžké utkání na hřišti, o záchranu bojujícího Zámrsku. První poločas byl domácí tým lepší a hrozil zejména ze standardních situací. Nejvíce hrozil dobře hrající domácí Koudelka. V těžkých chvílích nás podržel dobře chytající Wendl. Postupem času se naše hra začala zlepšovat, ale chyběl nám větší klid ve finální fázi. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Bohužel hned po změně stran jsme zaspali začátek a domácí se tak dostali do dvoubrankového vedení. Poté jsme změnili rozestavení a soupeře jsme začali přehrávat. Odměnou nám bylo snížení stavu na 2:1. Bohužel po naší chybě jsme brzy znovu inkasovali. Od té doby jsme domácí zatlačili a odměnou bylo snížení na 3:2. Posledních 10 minut jsme hráli vabank dlouhé nákopy, dlouhé centry. Bohužel vyrovnávací branku jsme nepřidali. Kluky chválím zejména za bojovnost ve druhé půlce.

V neděli odpoledne od 17.00 hod. na svém hřišti přivítáme Svitavy B.