FK LETOHRAD, z.s. „B“ – FC Jiskra 2008, o.s. 0 : 0 (0 :0)

Rozhodčí: MRÁZEK Aleš

ŽK: 0 : 0

FK LETOHRAD, z.s. „B“: Satoria – Štusák, Dvorský (K), Pokorný (88.Chládek), Shymchyshyn, Škorpil (75. Švercl), Šantrůček, Šponar, Hauf, Javůrek (66. Stejskal), Filip (88. Zeman Kristián).

FC Jiskra 2008: Vyšohlíd René – Ščambura, Ježek, Zach, Vágner, Roček ( 80. Dušek), Dvořáček ( 88. Dzura), Skoták (K), Vyšohlíd Tomáš, Wawrzyczek (77. Hnátnický Martin), Hnátnický Petr ( 72. Ďuriš).

V neděli dopoledne jsme v domácím zápasu 18. kola 1.A třídy přivítali hráče z nedalekých Králík. Takže okresní derby se soupeřem , který usiluje o setrvání v soutěži. V dnešním utkání se nám tolik nedařilo. Scházela nám kvalita v rozehrávce i klid a přesnost v zakončení. Z naší strany na můj vkus až mnoho zbytečných ztrát. Soupeř dobře bránil, ale i tak jsme si v prvním poločase vytvořili dvě dobré příležitosti. V prvním případě chybělo více klidu v zakončení a v druhém případě scházelo i to štěstíčko. I soupeř nás dokázal zatlačit a vytvořil si jednu dobrou příležitost. Druhý poločas podobný průběh jako první. Měli jsme tam opět velkou příležitost, ale bohužel opět scházelo vice klidu v zakončení. Soupeř dobře bránil, a svojí bojovností nás nutil k chybám.

Nakonec mohl po jedné takové chybě rozhodnout ve svůj prospěch.

Jelikož jsme nedokázali proměnit žádnou z příležitostí, je dělba bodů zasloužená.

V dalším utkání venku nás v neděli 21.4. v 17.00 hod. čeká Dolní Újezd. Doma na podzim jsme s nimi remizovali 1 : 1.