5. kolo okresní miniligy – BAMBINY – Turnaj v Žichlínku

Soupeři: Fotbal Žichlínek, 1. FC Žamberk, TJ Sokol Rudoltice

Sestava: Beneš Petr, Herman Mikuláš, Dušek Sebastian, Prachař Matěj, Šubrt Dominik

branky: 2× Mikuláš Herman, 1× Matěj Prachař, 1× Dominik Šubrt

FK Letohrad – 1. FC Žamberk 0 : 5

FK Letohrad – Fotbal Žichlínek 1 : 6

branky: 1× Matěj Prachař

Předposledním turnajem letošního roku byla zastávka v Žichlínku. Bohužel komplikace nastali už týden před turnajem a pokračovali až do dne turnaje kdy se nám postupně ze zdravotních důvodů omluvilo celkem 8 hráčů a zbylo pouze 5 statečných. I tak jsme vyrazili vstříc dalšímu fotbalovému víkendu, ale tentokrát nepřálo ani počasí. Když jsme dorazili na místo, teploměr ukazoval –0,5 °C a to se asi na našich hráčích podepsalo jinak si bohužel neumím vysvětlit náš předvedený výkon. Naším soupeřem byli hráči z Rudoltic a už od začátku na nich byla vidět větší chuť a bojovnost. Naši hráči jako by přimrzly k trávě a rychle jsme prohrávali 0:4. Čím více vysvítalo sluníčko tak naši trochu rozmrzali a snížili na konečných 4:7 po brankách Dominika Šubrta, 2× Mikuláše Hermana a Matěje Prachaře. V druhém zápase jsme narazili na hráče ze Žamberku a bohužel jsme pokračovali v našem „zamrzlém“ výkonu. Všude jsme byli později, bojovnost nám také chyběla a v útoku bohužel úplně bezzubí a tak jsme si odnesli debakl 0:5 a to jenom zásluhou dobrých zákroků brankářů. V posledním zápase proti domácímu týmu ze Žichlínku jsme konečně hráli na sluníčkem vyhřívané půlce hřiště, ale bohužel nám ani toto nepomohlo. V prvním poločase naše předvedená hra byla totožná s předchozími zápasy a rychle jsme prohrávali 0:5. Po poločasové pauze jako by konečně zapůsobilo sluníčko a hráči rozmrzli a začali bojovat, ale síly jim brzy došli a povedlo se nám pouze zkorigovat výsledek zásluhou Matěje Prachaře na konečných 1:6. Klukům i přes „zamrzlý“ výkon patří poděkování a rodičům, kteří nás přijeli podpořit také. Děkuji Dušek P./Šubrt F.