6. kolo okresní miniligy – BAMBINY – Turnaj v Letohradě

Soupeři: FK Česká Třebová „A“, FK Česká Třebová „B“

Sestava: Baláš Bruno, Beneš Petr, Dušek Sebastian, Herman Mikuláš, Kovářová Sofie, Krejsa Filip, Novotný Felix, Novotný Oskar, Pavelka Jan, Prachař Matěj, Strnad Tomáš

FK Letohrad  – FK Česká Třebová „A“ 7 : 2

branky: 3× Oskar Novotný, 2× Filip Krejsa, 1× Bruno Baláš, 1× Felix Novotný

FK Letohrad – FK Česká Třebová „B“ 5 : 1

branky: 1× Sofie Kovářová, 1× Oskar Novotný, 2× Bruno Baláš, 1× Mikuláš Herman

Poslední kolo miniligy Bambiny nás zavedlo opět na domácí půdu do Letohradu. Zde jsme se měli utkat s týmy z České Třebové a Vysokého Mýta, ale bohužel hráči z Vysokého Mýta nedorazili kvůli velkému počtu nemocných – rád bych poděkoval trenérům, že nám tuto informaci dali vědět s předstihem. Takže nás čekali pouze dva zápasy proti České Třebové. První zápas jsme sehráli proti Českotřebovskému áčku a porazili ho poměrem 7:2 po brankách 3× Oskara Novotného, 2× Filipa Krejsy, 1× Bruna Baláše a 1× Felixe Novotného po celkem vyrovnaném průběhu zápasu. V druhém zápase proti béčku byl první poločas z obou stran celkem neurovnaný a jedna neproměněná šance střídala druhou. Do druhého poločasu naši hráči vstoupili špatně jelikož hned po začátku jsme prohrávali 0:1 ale díky brankám Sofie Kovářové, Oskara Novotného, Mikuláše Hermana 2× Bruna Baláše jsme výsledek otočili na naší stranu a připsali si výhru 5:1.

Rád bych všem hráčům poděkoval za podzimní sezónu a rodičům poděkoval za podporování v každém zápase. Děkuji Dušek P./Šubrt F.