9. kolo okresní miniligy – BAMBINY – Turnaj v Jehnědí hráno 13.05.2023

Soupeři: TJ Sokol Tatenice, FK Jehnědí 1980

Sestava: Ješina Pavel, Loufek Milan, Marek Skalický, Kutil Tomáš, Mikuláš Herman, Míša Nágl, Marek Hašek, Filip Švercl, Jan Motl

FK Letohrad  – TJ Sokol Tatenice 7 : 2

branky: 3× Švercl Filip, 2× Herman Mikuláš, 1× Motl Jan, 1× Loufek Milan

FK Letohrad – FK Jehnědí 1980 8 : 2

branky: 4× Herman Mikuláš, 2× Švercl Filip, 1× Ješina Pavel, 1× Loufek Milan

V 9. kole okresní miniligy jsme jeli na hřiště FK Jehnědí 1980 kam spolu s námi a domácími dorazili už pouze hráči z Tatenic a ti byli i prvním naším soupeřem. Začátek jako vždy opět ospalý, ale naštěstí jsme se brzy probudili a začali hrát to co umíme a brzy si vypracovali pohodlný náskok a ten postupem času stále navyšovali až se zastavil na konečných 7:2 pro naše barvy. Za naše barvy se trefovali postupně 3× Švercl Filip, 2× Mikuláš Herman, 1× Jan Motl a 1× Loufek Milan. V druhém a zároveň i posledním zápase nás čekali domácí, které hnalo početné publikum, ale ani to jim nepomohlo a v prvním poločase jsme ukázali obrovskou útočnou sílu, když jsme vstřelili 7 gólů a šli si za pohodlným vítězstvím. Bohužel, ale asi toto vedení naše borce uspalo jelikož do druhého poločasu nastoupil úplně jiný než ten, který hrál prví poločas. Všude jsme byli pozdě a to co nás zdobilo první poločas se nevedlo a tak z pohledného fotbalu se spíše stal fotbalový boj a čekalo se na závěrečný hvizd. Po něm jsme se radovali z vítězství 8:2 kdy se za naše barvy trefovali 4× Mikuláš Herman, 2× Švercl Filip, 1× Ješina Pavel a 1× Loufek Milan. Tento turnaj pouze o dvou zápasech jsme tím pádem vyhráli bez větších problémů, ale určitě s pár otazníky nad výkony. Pozitivum vidím ve velmi rychlém zapracování dvou nových hráčů.