FK Letohrad B – FK Žichlínek 2 : 4 (0 : 2)

Branky: 2× Sladký Jiří

Sestava: Švercl Dominik – Daniel Adamec, Sladký Jiří, , Třetina Jakub, Frydrich Jan, Nastoupil Dominik, Šulc Ben, Hrabáček Patrik, Kubelka Václav,Šítek Vojtěch, Špika Rostislav

V mistrovském utkání se náš B tým mladších žáků utkal s týmem Žichlínka. Do utkání jsme nastoupili s odhodláním, bohužel soupeř dlouhými nakopávanými míči a výškové převaze dostával naší obranu pod tlak a již v 15 min jsme po našich nedůslednostech ve 12 a 15 min inkasovali, prohráváme 0:2 a tak končí poločas. Do druhého poločasu jsme přeskupili sestavu a již od začátku jsme soupeře zavřeli na jejich polovině. Soupeř hrozil jen z brejků, bohužel se jim dvakrát podařilo překonat našeho brakáře. Naši hráči dnes neměli svůj den, i přes množství šancí po celé utkání jen korigujeme výsledek na 2:4. Dnes jsme utrpěli první jarní porážku.