FK LETOHRAD – FC Hlinsko 7 : 0 (6 : 0)

branky: Šulc 2, Vítek 2, Gregor 2, Švercl

sestava: Pavlík – Fišer M, Fišer J., Nastoupil, Třetina – Vinkler, Šítek, Šulc, Gregor, Kanon, – Vítek, Švercl

Po minulém nevydařeném zápase v Poličce kluci do prvního poločasu nastoupili ve velkém stylu a po pěkných akcích soupeře nejen přehráli, ale i gólově trestali. Vycházelo nám vše na co jsme kluky po minulém zápase upozorňovali a co nám v Poličce vůbec nevycházelo. Tentokrát to byla hra po stranách ,bez zbytečné ztráty a zakopávání a dařilo se nám průnikovýma přihrávkami dostávat do gólových šancí. Výborně pracovala obrana v čele s golmanem a při naši rozehrávce jsme neztráceli balóny, ale zakládali rychlé útoky. Výsledek 6:0 v prvním poločase hovoří za vše. To druhý poločas již byla naše hra neurovnaná s plno zbytečnými ztrátami a nepřesnostmi. Ale i tak tam bylo dost šanci na to, výsledek ještě vylepšit. Příští týden nás čeká lídr soutěže z Ústí nad Orlicí a my se musíme připravit na zápas tak, aby to nebylo jen o jednom poločase, ale o celém zápase.