FK LETOHRAD – FO Lanškroun 0 : 2 (0 : 0)

sestava: Pavlík – Fišer, Třetina, Jirucha, Kanon, Hejzlar(K), Gregor, Kulhánek, Peřina, Nastoupil,Adamec, Sladký, Švercl, Šítek, Šulc, Vítek

Trochu smolný zápas, ale vítězství si asi soupeř zasloužil více než my. Začátek zápasu jsme neměli nejlepší a soupeř nás přehrával. Chyběl nám klid a hlavně přesnost nahrávek. Po 15 minut jsme hru vyrovnali a byli jsme to my, kdo měl do konce poločasu více šancí. Bohužel jsme nedali 2 vyložené šance, které bychom proměňovat měli a do kabin se šlo za stavu 0:0. Druhý poločas začal, tak jako první a naši hráči kupili jednu nevynucenou chybu za druhou. Balony jsme se snažili hrát z první a většinou nepřesně a nebyl dostatečný pohyb pro přihrávku. Soupeř neměl vyložené šance, ale gól nakonec vstřelil po tečované střele, která zapadla pod dřevno a přesto, že náš golman míč chytil, tak s ním zapadl do sítě. Hodně smolný gól, ale ani ten nás nepřinutil k lepšímu výkonu. Soupeř nás začal tlačit a donutil nás dvakrát faulovat ve vápně. Během 10 minut soupeř kopal dvě penálty. První náš golman chytil, ale na druhou již nedosáhl a soupeř se na konci radoval ze zaslouženého vítězství. Škoda, že jsme nezopakovali hru z předešlých zápasů, soupeř byl určitě k poražení. Snad mu to vrátíme tuto středu, kdy se s ním utkáme ve druhém kole poháru