FO Lanškroun – FK LETOHRAD 4 : 5p (3 : 3)

branky: Třetina 2, Adamec, Pavlík

sestava: Pavlík – Adamec, Fišer J., Fišer M., Gregor, Kanon, Sladký, Švercl, Vinkler, Třetina(K), Kulhánek, Jirucha, Vítek

Druhé kolo poháru jsme odehráli jako odvetu s nedělním soupeřem z Lanškrouna, ale tentokrát se hrálo v Lanškrouně. Začátek zápasu pro nás nezačal úplně nejlépe a už v 6.min zapadl centrovaný balón za záda golmana, který na tento balon bohužel nedosáhl. Kluci se však rychle oklepali a během dvou minut jsme vyrovnali po krásné uličce a samostatném nájezdu na golmana, který Dan Třetinů s přehledem proměnil. Další branku jsme vstřelili po krásné akci Alexe, který po úniku naservíroval balon před prázdnou branku, kde s přehledem zakončoval Míša Adame. Netrvalo však dlouho a soupeř po rohovém kopu, kdy se míč odrazil na vápno, kde se domácí hráč dostal k balonu a krásnou střelou k tyči nedal našemu brankaři šanci. Hra se přelévala nahoru dolu a hrál se svižný fotbal. Další branku jsme vstřelili po individuální akci Dana Třetiny, který střelou k tyči překonal golmana domácích. Bohužel do konce poločasu po hrubé chybě našeho hráče šel sám na golmana střelec z Lanškrouna a prostřelil našeho golmana, Do kabin se odcházelo za stavu 3 : 3

Druhý poločas jsme bohužel opět propadli v obraně a jako přes kopírák útočník Lanškrouna běžel ze strany sám na našeho golmana a obstřelil ho. Po této brance jsme převzali otěže zápasu na naší stranu a náš tlak vyvrcholil přímým kopem z cca 18 m , na který se postavil náš golman Ráďa a jeho precizní levačka zatočila balon do šibenice soupeřovi branky. Bylo vyrovnáno a my se už těšili na penáty, na které jsme si věřili.

První sérii proměnil Alex, ale i soupeř. Druhou serii Míšovi golman chytnul,druhou sérii soupeř bohužel proměnil. Do třetí serie šel Jirka a se štěstím proměnil. To hráč soupeře se zalekl a penátu neproměnil. Na další serii šel náš golman a s přehledem nás poslal do vedení. Soupeř opět svoji penátu neproměnil.Na pátou šel Dan a pokud by proměnil, tak jsme postoupili. Dáňa se své šance nezalekl a bezpečně proměnil. Výhra 4 : 2 na penáty nás posouvají do dalšího kola