FK Letohrad – Moravany/Dašice 4 : 0 (2 : 0)

branky: Kanon, Jirucha, Peřina, vlastní

sestava: Pavlík – Kulhánek, Hejzlar©, Peřina, Frangos, Kanon, Vinkler, Gregor, Adamec, Švercl J., Švercl D., Vítek, Šítek, Nastoupil, Jirucha

Zápas z naší strany nemohl začít lepé, než jak začal. Hned jak jsme se dostali k míči, tak míč putoval na nabíhajícího Alexe Gregora a jeho následný centr ze strany dostal dobře nabíhající Robin Kanon na dvakrát za záda hostujícího golmana. Pro soupeře to byl v tu chvíli šok. Netrvalo však dlouho a po vybojování míče v rohu hřiště a následném centru Alexe si v tísní dal hostující hráč vlastní gól. To byla teprve 6.minuta zápasu a zdálo se, že je rychle rozhodnuto. Soupeř se však brzo oklepal a začal se hrát zajímavý fotbal se šancemi na obou stranách. Bohužel jsme pár dobře připravených akci nedotáhli do konce a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro nás. Druhý poločas to vypadalo , že soupeř už nemá tolik sil a tak se hrálo především na jeho polovině. Zahrávali jsme několik rohu a právě z jednoho rohu jsme dali po závaru ve vápně 3 gól , kdy se nejlépe orientoval Tom Jirucha a zavěsil pod dřevno. Netrvalo dlouho a po nepřímém kopu Alexe si jeho krásný centr našel ve vápně hlavu Dana Peřiny a ten už si s centrem věděl rady a krásnou hlavičkou zavěsil. Golman byl bez šance. Do konce zápasu se nám již bohužel nepodařilo skóre navýšit, ale i tak jsme s výkonem kluků spokojeni. Teď nás čekají dvě středy, kdy budeme dohrávat odložená utkaní a tam snad náš výkon zopakujeme