FC Hlinsko – FK Letohrad 6 : 0 (3 : 0)

sestava: Pavlík – Peřina©, Kulhánek, Fišer, Vinkler – Gregor, Adamec, Švercl J., Šítek, Nastoupil, Jirucha, Švercl D., Vítek

Dnes to byl od začátku zápas blbec. Bohužel jsme neodjeli v ideální sestavě a ještě k tomu byla cesta taková, že jsme jeli do Hlinska 2 hod. Takže jsme byli rádi, že jsme zápas stihli v daný začátek. Bohužel se kluci neměli pořádně čas ani rozkoukat a hned ve 2.minutě po chybné malé domů a následném samostatném nájezdu se soupeř ujal vedení. Soupeř byl tím na koni a my se teprve rozkoukávali. Bohužel další branka padla za pár minut po nedůrazné hře naší obrany a s námi to začalo vypadat zle. Po pár minutách máme ale šance my. Nejdříve Alex po centru Míši přestřeluje z blízka branku a po chvilce Míša ze strany strefuje jen břevno. Abychom si smůlu vybrali do konce tak i dobře kopnutý přímák konči kousek od šibenice. Bohužel platilo pravidlo nedáš, tak dostaneš a soupeř zvyšuje po chybě obrany na 3:0. Do poločasu máme ještě jednu šanci, ale Alex trefuje jen dobře postavenou brankařku soupeře. Druhý poločas už jsme neměli v 11 tolik sil a soupeř nás ještě 3 x potrestal. Bohužel dnes bylo všechno proti nám a snad jsme si to do konce sezóny vybrali.S tímto soupeřem hrajeme ještě jednou a já věřím, že když budeme kompletní, že mu porážku vrátíme. Další zápas odehrajeme opět příští středu a to v České Třebové.