Přelovice – FK Letohrad 3 : 0 (1 : 0)

Sestava: Hubálek, Krejčí, Fogl, Konečný, Adamec, Uhlíř, Rozlílek, Stejskal, Šantrůček, Mlynář, Marek ( Hejzlar, Švercl, Vávra, Šafář )

V sobotu 1.4.2023 zajížděl letohradský dorost k 1. mužstvu průběžné tabulky do Přelovic. Zápas byl od začátku v soupeřově režii, ale my jsme mu to usnadňovali naším nedůrazem v osobních soubojích. Domácí hráči měli několik gólových šancí, které nevyužili nebo je náš gólman vychytal. Když už vypadalo, že první poločas zvládneme, tak jsme obdrželi ve 41.min po standartní situaci úvodní branku zápasu. Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí. I když jsme ve druhém poločase zlepšili pohyb a důraz na hřišti, tak i přesto jsme v 62. a 69.minutě dostali další dvě branky. Průběžný výsledek zápasu 3:0 se už do konce zápasu nezměnil. Domácí tým zaslouženě vyhrál.